Spigen, iPhone XS ve XS Max'ın Kılıflarını Paylaştı

Bugün itibarıyla üç yeni iPhone modelini tanıtacak olan Apple'dan önce Spigen yeni iPhone kılıflarını paylaştı. Sitesinde iPhone XS Max ve iPhone XS adında iki cihaz için kılıf modellerini sunan üreticinin iPhone XC veya iPhone 9'u paylaşmaması gözlerden kaçmadı.

Akıllı telefonlar tanıtılmadan genellikle birkaç saat önce kılıf üreticileri ürünlerini kullanıcılara sunarlar fakat söz konusu telefon iPhone olduğu için Spigen'in kılıfları paylaşması dikkat çekti. Kendi sitesinde 2018 model iPhone'lar için ürünlerini tanıtan Spigen, bazı iddiaları da doğrulamış oldu.

İlk olarak yeni iPhone'ların tamamında X ifadesinin yer alacağını söyleyebiliriz. Ayrıca en büyük (6.5 inç) iPhone'un isminin ise XS Max olarak geleceğini onaylayan Spigen, en küçük modelin ise (5.9 inç) iPhone XS adına sahip olacağını belirtiyor. Fakat en çok beklenen 6.1 inçlik iPhone XC hakkında herhangi bir kılıfa yer vermeyen üreticinin, kullanıcıları merakta bıraktığını söylemek mümkün.

Ayrıca iPhone kılıflarını 'yakında gelecek' ifadesiyle duyuran Spigen'in, iPhone XS ve iPhone XS Max tasarımını onayladığını görmüş olduk. Tasarımda üst düzey yeniliklere gitmeyen Apple'ın tüm modellerinde çentikli tasarımı kullanacağını, ayrıca bu iki modelin dikey olarak konumlandırılmış çift kamerayla geleceğini dile getirebiliriz.