Twitter Anasayfası Güncellendi

Twitter Anasayfası Güncellendi

Popüler sosyal ağ , ana sayfasına biraz makyaj yaptı, toparladı. Kategorileri ve ilgi alanlarını öne çıkaran bu yeni ana sayfanın daha çok kullanıcı çekmesi bekleniyor.

Twitter geçtiğimiz Şubat ayında 2014 yılı gelirlerini açıklamış, hemen ardından Google tarafından takibe alınarak satın alınmaya çalışılan bir sosyal ağ olarak gündemden düşmüyor. 288 milyon aktif kullanıcısı olan Twitter ana sayfasında yaptığı değişikliklerle de gündemde kalmaya devam edecek gibi görünüyor.

Twitter’ın yaptığı değişiklik şimdilik sadece ABD kullanıcılarının gördüğü bir yenilik. Değişiklik yavaş yavaş tüm dillerdeki sayfalara uygulanmaya başlayacak.

Ana sayfanın daha aktüel bir görüntüye kavuşması ve kategorilere ayrılarak, ilgi alanlarının öne çıkarılması hakkında henüz kullanıcılar çok fazla bir yorum yapmadılar. Ancak çok yakında bir #hastag altında buluşarak görüşlerini açıklayacakları düşünülüyor.

Ana sayfanın kategorilere ayrılması kullanıcılara ilgilendikleri konuyla ilgili gönderileri daha kolay bulmalarını sağlıyor. Böylelikle Twitter üyeleri bir ileti deryasında kaybolmaktan biraz da olsa kurtuluyorlar. Yeni ana sayfa yine standart Twitter sadeliğini korumayı da başarmış görünüyor.

 Twitter'ın Beklenen Özelliği Android'e de Geldi

Twitter Kullanıcıları Artık Daha Fazla Yazabilecek

YORUMLAR