Viber'ın Android Uygulaması ile Artık Görüntülü Konuşmalar Yapabilirsiniz

Viber'ın Android Uygulaması ile Artık Görüntülü Konuşmalar Yapabilirsiniz

Skype, LINE, WeChat ve Tango ile birlikte Dünya'nın en büyük iletişim servislerinden bir tanesi olan Viber'ın Android uygulamasına gelen yeni güncelleme ile birlikte artık Android mobil cihazlarınız üzerinde Viber arkadaşlarınız ile videolu görüşmeler yapabileceksiniz.

Ücretsiz mesajlaşma ve aramalar yapabilmenizi sağlayan Viber üzerinde HD kalitesinde videolu konuşmalar yapabilmek oldukça işinize yarayabilir. Üstelik aradığınız kişi yurt içi veya yurt dışı nerede olursa olsun farketmeden ücretsiz olarak görüşmelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Hali hazırda aramalar yapabildiğiniz uygulamaya videolu görüşme desteğinin de gelmesi kullanıcıları açısından oldukça sevindirici bir durum.

Yeni gelen güncelleme ile birlikte yapılan tek değişiklik videolu görüşmeler değil. Bu özellik dışında Viber üzerinde arkadaş ekleme ve stickerlarınızı yönetmeyi de kolaylaştırdı. Ayrıca uygulamanın tasarımında da bir takım değişiklikler gerçekleştirildi. Böylelikle Viber üzerinde arkadaşlarınızı artık çok daha kolay ekleyebilir ve onlarla isteğinize göre mesajlaşabilir, dosya gönderebilir, sesli ve videolu görüşmeler gerçekleştirebilirsiniz. Mesajlarınıza ekleyebileceğiniz ikon ve stickerlar da oldukça eğlenceli. Bu sayede mesajlarınızda belirtmek istediklerinizi stickerlar ile daha da kuvvetli hale getirebiliyorsunuz.

Uygulama üzerinde yapılan tasarım değişikliği sayesinde fotoğraflı ve videolu mesaj gönderimlerini çok daha rahat gerçekleştirebiliyorsunuz.

Viber'ın güncellenmesi ve yeni özellikler hakkındaki görüşlerinizi bizlerle alttaki yorum bölümünden paylaşarak fikirlerinizi iletebilirsiniz. Android cihazlarınıza Viber indirmek için aşağıdaki bağlantıyı kullanabilirsiniz. Cihazlarınıza Viber bulunuyorsa güncellemeyi unutmayınız.

Facebook Hesabımın Çalınmasını Nasıl Önleyebilirim?

YORUMLAR