Vivaldi 2.2 Sürümü Yayınlandı! İşte Yeni Gelen Özellikler

Vivaldi

İnternet aleminin popüler tarayıcılarından bir tanesi olan Vivaldi, bugün 2.2 sürümünü tüm kullanıcıları için yayınladı. Yeni gelen özellikler sayesinde kullanıcılar Vivaldi'yi daha çok sevecek! Gelin hep beraber yeni gelen özelliklere yakından bakalım.

Sekmeler İşlevsel Oldu!

İlk güncelleme sekmelere geldi. Vivaldi 2.2 güncellemesinin ardından sekmeler daha fazla işlevsellik kazandı. Bu sayede tüm sekmeler bir oturum olarak kaydedilebilecek ve daha sonra kaydedilen oturum üzerinden doğrudan açılabilecek. 

Daha iyi gezinin!

İkinci özellik internette daha iyi gezinebilmeniz için geldi. Erişim Anahtarları aracılığıyla sitelere özgü kısayollar oluşturabilirsiniz. Bu kısayolları, erişim anahtarı kısayollarını (Alt + Shiftkullanarak tarayıcıdan kolay erişim için tanımlayabilir rahatça gezinebilirsiniz.

Her Yerde Video İzleyin!

Vivaldi, getirdiği üçüncü yeni özelliği ile damga vurdu! Normal olarak internette gezmeye devam ederken "yüzer pencere özelliği" sayesinde Youtube ve benzeri platformlar üzerinde video izlerken veya müzik dinlerken pencereyi kenara alıp diğer sekmelere rahatça bakabileceksiniz.

Tamamen Özelleştirilebilir Araç Çubuğu!

Dördüncü ve son özellik olan tamamen özelleştirilebilir araç çubuğu ile artık sık kullanmadığınız düğmeleri kaldırarak Adres ve Durum araç çubuklarını kolayca ayarlayabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde sade tasarımı seven kullanıcıların mutlu olacağı düşünülüyor.

Haberimizin hemen altında bulunan indirme bağlantısı yardımıyla Vivaldi'yi indirebilir ve yeni özellikleri hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Sizler yeni gelen özellikler hakkında ne düşünüyorsunuz? Hangi tarayıcıyı kullanıyorsunuz? Yorumlarda bahsetmeyi unutmayın!