2 Nokta

2 Nokta

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 125
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fırat Özer

2 Nokta oyunu sayesinde Android cihazlarınızdaki can sıkıntınızın üstesinden renkleri eşleştirerek kurtulabilirsiniz.

2 Nokta oyunu, Android akıllı telefon ve tabletlerinden reflekslere dayalı ve renkli oyunlar oynamayı sevenlerin tercih edebilecekleri ücretsiz seçenekler arasında yer alıyor. Oldukça güzel vakit geçirebilmenize yardımcı olan oyun, hem kısa sürede anlaşılabilen yapısı hem de ilerledikçe zorlaşan ve daha da mücadeleci hale gelen oynanış tarzıyla bağımlılık bile yapabiliyor.

Oyundaki temel amacımız, ekranın ortasında bulunan ve dönebilen yeşil ve kırmızı topları kullanarak alttan yahut üstten gelen renkli topları başarıyla ortadaki toplarla eşleştirmek. Böyle anlatınca biraz ilginç geldiğinin farkındayım ancak oyunu açtığınızda bir anda karşınıza çıkmaya başlayan renkli topları gördüğünüzde ne yapmanız gerektiğini hemen anlayacaksınız.

Dolayısıyla oyunun basitçe oynanabilen ancak zorlukla ustalaşılabilen bir yapısı olduğunu söyleyebilirim. Grafik ve ses öğelerinin de başarılı bir şekilde kullanılması ise oyundan aldığınız keyfin biraz daha artmasını sağlıyor.

HD ekrana sahip cihazlarda HD görüntü sunulması, ayrıca en yüksek puanları alan kullanıcıların skor listesinde yarışabilmesi oyunun akla gelen diğer temel özellikleri arasında yer alıyor. Android cihazında çok fazla depolama alanı kalmadıysa ancak oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız 2 Nokta oyununun pek de yer kaplamayan yapısı da hoşunuza gidecektir.

Reflekslere dayalı hızlı ve çok vakit almayan oyunları seven kullanıcıların denemeden geçmemeleri gerektiğini düşünüyorum.