30 Day Fit Challenges Workout

30 Day Fit Challenges Workout

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,854
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Jozic Productions

30 Day Fit Challenges Workout, kısa sürede forma girmek isteyenlerin deneyebilecekleri bir spor uygulaması.

30 Day Fit Challenges Workout, spor yapmayı alışkanlık haline getirmek isteyen Android tablet ve akıllı telefon sahiplerinin kullanabilecekleri bir fitness ve vücut geliştirme egzersizleri uygulaması.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu uygulama temel olarak 30 gün süren bir spor programı oluşturarak kullanıcıların kısa sürede forma girmesini, en azından vücutlarındaki hamlığı atmalarını garantiliyor.

Uygulamanın özellikle uzun süredir spor yapmayan kullanıcılara hitap ettiğini söylemek mümkün. Uzun süre spor yapmayan kişilerin kaslarında oluşan hamlık hissi bu uygulama ile giderilebilir ve düzenli sporun temelleri atılabilir. Öte yanda spor salonuna gitmek istemeyip de egzersizleri ev ortamında gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar da 30 Day Fit Challenges Workout'tan faydalanabilirler.

Uygulamada farklı tipte hareketlere yer veriliyor. Vücut ağırlığıyla yapılan bu hareketlerin birçoğu ekstra ekipman gerektirmiyor. Şınav çekme, mekik çekme, bacak kasları çalıştırma ve kol kası egzersizleri sayesinde tüm vücudumuzu çalıştırmış oluyoruz. Eğer sağlıklı ve güzel görünen bir vücuda kavuşmak istiyorsanız 30 Day Fit Challenges Workout ile bunu en kısa süre içerisinde gerçekleştirebilirsiniz.