3D Ball Free

3D Ball Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 367
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Timuz

3D Ball Free, sınırsız koşu oyunlarına benzeyen fakat bir karakter yerine topun kontrolünü sağlayarak ilerlediğiniz eğlenceli bir Android oyunudur.

3D Ball Free, Android telefon ve tabletleriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz atari oyunlarından bir tanesidir. Oyun yapısından dolayı sınırsız koşu oyunlarına benzemektedir. Fakat bir karakter yerine topun kontrolünü sağlayarak ilerlemeye çalışıyorsunuz. Ayrıca sınırsız koşu yerine yerine bölümleri geçene kadar ilerliyorsunuz.

Etkileyici ve HD grafiklere sahip olan oyunda malesef kamera açıları ve topun kontrolü çok iyi değil. Fakat biraz geliştirme ile çok daha iyi hale getirilebilir. OYundaki amacınız kontrol ettiğiniz topu yollar üzerinden ilerleterek bölüm sonuna ulaştırmak. Ayrıca yol üzerindeki tüm altınları da toplamanız gerekiyor. Oyunda elde ettiğiniz en yüksek puanı paylaşarak arkadaşlarınız ile bir yarışa girebilirsiniz. Oyun içerisinde bulunan görevler, sizi daha da hırslandıracak ve oynadıkça daha bağımlı olacaksınız.

Basit olmasına rağmen dikkatli olunması gereken oyunda, platformlar arası geçiş yaparken aşağıya düşebilirsiniz. Gökyüzünde bulunan platformlar arasında ilerleyeceğinz oyunu Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirerek hemen oynamay başlayabilirsiniz.