4 Pics 1 Song

4 Pics 1 Song

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 154
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Game Circus

4 Pics 1 Song, verilen resimleri kullanarak şarkı isimleri tahmin edeceğiniz başarılı bir Android bulmaca oyunu.

4 Pics 1 Song, müzik bilginizi test edebileeğiniz mükemmel bir bulmaca oyunu. Uygulama tahmin etmeniz gereken şarkı için 4 farklı resim sunuyor. bu resimlerin ortak noktalarını kullanarak şarkı ismini bulmalısınız. Her bölümde birbirinden ünlü şarkıcıların popüler şarkıları bulunuyor. Rihanna, Katy Perry gibi bir çok ünlü ismin popüler şarkılarını tahmin ederken zaman zaman zorlanabilirsiniz.

Popüler Android oyunları Coin Dozer ve Paplinko'nun yapımcısı Game Circus tarafından hazırlanan oyun oldukça eğlenceli ve bağımlılık yapıyor. Özellikle yabancı müzik severlerin ilgisini çekebilecek uygulamayı ücretsiz olarak indirip, oynayabilirsiniz.

Uygulamada şarkıları bildikçe daha çok altın kazabilirsiniz. Eğer herhangi bir şarkıyı tahmin etmekte sıkıntı yaşarsanız uygulamnın mağazasından satın alabileceğiniz altınlar ile ipuçları satın alarak bölümü tamamlayabilirsiniz.

4 Resim ile kelime tahmin etme oyunlarından esinlenerek hazırlanan oyun oldukça güzel ve başarılı. Müzik bilginizi test etmek isterseniz hemen indirerek başlayabilirsiniz.