Shuffle

Shuffle

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 371
  • DOSYA BOYUTU 8.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magma Mobile

Shuffle, tek başınıza yabancı kelime bilginizi test ederken eğlenebileceğiniz yapıda bir bulmaca oyunu.

Shuffle, online oynanan kelime oyunlarından sıkıldı ve de tek başınıza İngilizce kelime dağarcığınızı geliştirebileceğiniz alternatif bir oyun arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm bir yapım.

Genellikle bulma oyunlarıyla karşımıza çıkan Magma Mobile imzasını taşıyan Shuffle sadece tek başınıza oynayabileceğiniz bir kelime oyunu. Windows tablet ve bilgisayarınızda yabancı kelime bilginizi ölçebileceğiniz en iyi oyunlardan biri olduğunu düşündüğüm Shuffle, mücadele ve zamana karşı olmak üzere iki farklı modda oynama deneyimi yaşatıyor. Mücadele modunda kolay, orta ve zor seviyelerinden birini seçerek başlıyorsunuz. Amacınız karışık harflerden oluşan kelimeleri doğru sıraya getirmek ve 5 kelimeyi de bulup sonraki bölüme geçmek. Bir nevi puan kazanma modu da diyebiliriz. Diğer seçeneğiniz zamana karşı modunda ise verilen süre içerisinde olabildiğince fazla kelime bulmanız isteniyor. Belirtilen sürede bulduğunuz kelime sayısına kadar toplam puanınız belirleniyor. Eğer İngilizce kelime bilgim mükemmel diyorsanız doğrudan süre sınırlı modda başlamanızı öneririm.

Shuffle’ı benzerleriyle karşılaştırdığımızda birçok eksi yanı var. Sadece tek başınıza oynamak durumundasınız ve kelime seçenekleri arasında Türkçe yok. (Onlarca yabancı dil arasında Türkçenin olmayışı düşündürücü) Bu iki önemli eksiklik sonraki güncellemelerle kapatılmayacaktır. Ancak İngilizce başta olmak üzere yabancı kelime bilginizi ölçebileceğiniz, geliştirebileceğiniz internet bağlantısına ihtyiaç duymadan oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Shuffle - platformu da dikkate aldığımızda - iyi bir seçim.