5 A Side Legends Football Manager

5 A Side Legends Football Manager

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 33
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Magic Crumpet

5 A Side Legends Football Manager, Android telefonda oynayabileceğiniz beş taraflı futbol menajerlik oyunu.

5 A Side Legends Football Manager, Android telefonunuzda ücretsiz oynayabileceğiniz futbol menajerlik oyunu. Diğer futbol menajerliği oyunlarından farklı olarak beş oyunculu takımları yönetiyoruz.

Her takımın beş oyuncuyla sahaya çıktığı, kuralları biraz farklı olan, normal maçlara göre çok daha kısa sürede biten beş taraflı futbolu mobil platforma taşıyan tek yapım sanırım 5 A Side Legends Football Manager. Adından da anlayacağınız üzere oyuncuları kontrol etme şansına sahip değiliz. Sadece oyuncu transferi yapıp antrenmanlara çıkıyor, maç vakti kadromuzu ayarlıyor ve mücadele ediyoruz. Oyunun güzel yanı; maçların 0-0 berabere bitmesi pek mümkün olmuyor. Genellikle gollü maçlar izliyoruz. Maça girmişken seslendirmeler gerçek hayata göre kaydedilmiş. Maç esnasında duyduğunuz sesler oyunun geliştiricilerine ait.

5 A Side Legens’ı diğer futbol menajerlik oyunlarından ayıran bir özelliği de futbolcuların saha dışındaki hal ve hareketlerini de yansıtması. Antrenmana katılmayan veya geciken oyuncularla karşılaşabilirsiniz.