9 Ball Pool

9 Ball Pool

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 300
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Ginger Ale Gaming

9 Ball Pool, Android cihazınıza ücretsiz indirip oynayabileceğiniz kaliteli bir 9 top bilardo oyunu.

9 Ball Pool, 9 Top bilardo diğer adıyla Amerikan bilardo oyununu Android cihazlara taşıyan başarılı bir yapım. Bilardo oynamak için dışarı çıkacak vaktiniz yoksa bu oyunu tablet ve akıllı telefonunuza indirerek oturduğunuz yerden ister arkadaşlarınıza isterseniz de turnuvalarda diğer oyunculara karşı bilardo oynamanın keyfini sürebilirsiniz.

Az hesaplama gerektirdiğinden hiç veya az bilardo oynamayı bilen kişiler tarafından en çok oynanan bilardo türü olan 9 Top bilardoyu mobilde oynamak ne kadar keyifli olur tartışılır ancak yeterli zamanınız yoksa veya dışarı çıkmaya üşeniyorsanız Android cihazınıza 9 Ball Pool’u indirerek bilardo evinizde oynayabilirsiniz.

Tek başınıza pratik yapabileceğiniz, her gün binlerce kişinin katıldığı turnuvalarda boy gösterebileceğiniz veyahut arkadaşlarınızı davet ederek onlarla birlikte oynayabileceğiniz bir Amerikan bilardo oyunu olan 9 Ball Pool’u hem gerçek hayatta hem de mobilde bilardo oynamayı seven biri olarak oldukça beğendim. Bu kadar fazla modun bulunmasının yanında hem görsel hem de oynanış yönünden son derece başarılı. İstekanın kontrolü oldukça hassas olduğundan vuruşları dilediğiniz şekilde yapabiliyorsunuz. Öte yandan sol tarafa konumlandırılmış barı kullanarak vuruş hızınızı dilediğinizce ayarlayabiliyorsunuz.

Android akıllı telefonlarda da oynanabilen ancak büyük ekranlı tablette oynamanızı tavsiye ettiğim 9 Ball Pool’da turnuvalara katılıp sanal para kazandıkça daha iyi atışlar yapabileceğiniz yeni istekaların kilidini açabiliyorsunuz. Tabii ki gerçek para ile satın alabileceğiniz çok sayıda öğe bulunuyor.

9 Ball Pool Özellikleri:

  • Gerçek oyunculardan katıldığı turnuvalar
  • Pratik yapma veya yapay zekaya karşı oynama
  • Özel oda açma
  • Sanal ve gerçek para ile satın alınabilen kilitli öğeler (isteka vs)