Aby Escape

Aby Escape

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 32
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Bulkypix

Aby Escape, rakunu kontrol ettiğiniz sonsuz koşu türünde Android oyunu.

Aby Escape, oyuna ismini taşıyan şansız ve beceriksiz bir rakunu kontrol ettiğimiz sonsuz koşu türünde bir Android oyunu. Telefon ve tabletimize ücretsiz indirip satın alımla uğraşmadan reklamlara takılmadan keyifle oynayabildiğimiz koşu oyununda sınırsız ve hikaye modu olmak üzere iki seçeneğimiz bulunuyor.

Animasyonlarla desteklenmiş her yaştan oyuncunun dikkatini çekebilecek görsellere sahip oyunda şaşkın bir rakunun yerine geçiyoruz. Bazen karlı dağlarda, bazen şehirde, bazen de arazide saldırganlardan kaçmaya çalışıyoruz. Noel babalar, polisler, motosiklet çeteleri dahil çok sayıda bizi yaklamak için can atan karakterler mevcut.

Oyunda ilerlemek çok basit değil. Bir yandan karşımıza olmadık zamanda çıkan engelleri aşmamız gerekirken, diğer yandan önümüzde ilerleyen, bizi bitirmek için yemin etmiş düşmanlarla mücadele etmemiz gerekiyor. Bazen engeller kaçarak şans eseri yaptığımız, bazen de bilerek yaptığımız artistik hareketlerle ekstra puan kazanabiliyoruz. Topladığımız puanlarla yeni karakter ve aksesuarlar açabiliyoruz.

Aby Escape’i benzerlerinden ayıran tek yanı görselleri ve karakter animasyonları değil. Klasik bildiğimiz sonu gelmeyen diğer bir deyişle durmadan kaçmaya çalıştığımız sonsuz modun yanında hikaye modu seçeneği sunuyor. Farklı mekanlarda geçen ve farklı engeller karşılaştığımız hikaye modunda 30 bölüm bulunuyor.