Adobe Edge Inspect

Adobe Edge Inspect

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 877
  • DOSYA BOYUTU 29.7 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe Systems Incorporated

Hazırladığınız web sayfası tasarımlarını farklı cihazlar üzerinde denemek ve nasıl çalıştıklarını görmek için Adobe Edge Inspect'i kullanabilirsiniz.

Adobe Edge Inspect programı hazırladığınız web tasarımlarının farklı cihazlarda nasıl göründüğünü ve çalıştığını test edebilmeniz için hazırlanmış ücretsiz bir yazılım. HTML, CSS ve JavaScript denemelerinizi ve değişikliklerinizi kolayca gerçekleştirmenizi ve web sitesi ziyaretçilerinize daha kolay bir şekilde hizmet verebilmenizi sağlıyor.

Aynı anda birden fazla iOS ve Android cihazınızı kablosuz internet bağlantısı üzerinden programa tanıtmanız durumunda bu cihazlarda web sitenizin nasıl görüntülenebileceğini senkronize bir şekilde koordine edebiliyorsunuz. Ekran görüntüsü almak, yerel sunucuda çalışmak, HTTPS desteği gibi pek çok özelliği bünyesinde barındıran Adobe Edge Inspect kendinden önceki Adobe Shadow’un özelliklerinin üzerine oldukça taş koymuş durumda.

Farklı cihaz ve sistemler için web tasarımları hazırlayan webmasterların denemesi gereken bu program giriş için sadece bir ADOBE ID’sine ihtiyaç duyuyor. Programı kurduktan sonra gerekli yönergeleri yazılımın içerisinde görebilirsiniz.