Adobe Flash Media Live Encoder

Adobe Flash Media Live Encoder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 11,048
  • DOSYA BOYUTU 6.23 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Adobe Systems Incorporated

Adobe Flash Media Live Encoder anlık olarak kaydettiğiniz ses ve videoları karşı tarafa canlı olarak aktarmanıza olanak tanıyan profesyonel bir uygulamadır.

Adobe Flash Media Live Encoder canlı etkinlikleri kaydetmenize ve gerçek zamanlı olarak yayın yapmanıza olanak tanıyan profesyonel bir uygulamadır. Program aynı anda birkaç farklı akışı işleyebilir ve özel işlevleri geniş bir yelpazede canlı olarak sağlar.

Birçok farklı cihaz ile birlikte kullanılmak üzere tasarlanmış olan bu güçlü araç ile USB, FireWire ve DirectShow filtreleri ile destekli kameralardan gelen yayını aktarabilirsiniz.

Kullanıcı dostu arayüzü sayesinde Adobe Flash Media Live Encoder tam güç her zaman parmaklarınızın ucunda. Video ve ses işleme ayarlarını istediğiniz gibi yapılandırıp kaydederek sonrasında da rahatlıkla kendi ayarlarınızı kullanabilirsiniz.

Uygulama ses ve video kayıtlarını eş zamanlı olarak yapabilmektedir. Tek yapmanız gereken tüm cihazların aktif olduğundan emin olmak.

Sonuç olarak Adobe Flash Media Live Encoder oldukça küçük bir paket içerisinde çok fazla özelliği kullanıcılarına sunar. Anlık olarak ses ve video kaydederken bunları canlı olarak karşı tarafa aktarmak için bir program arıyorsanız Adobe Flash Media Live Encoder'ı mutlaka denemelisiniz.