Adobe Flash Professional CS6

Adobe Flash Professional CS6

kullanıcı
 • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
 • TOPLAM İNDİRME 166,506
 • DOSYA BOYUTU 1.2 GB
 • EDİTÖR PUANI
 • Üretici Adobe Systems Incorporated

Adobe Flash Professional CS6 diğer adıyla Adobe Animate, 2D animasyonlar oluşturmanıza izin veren güçlü flash programıdır.

 

Adobe Flash Professional CS6

Adobe Flash Professional CS6, animasyon ve multimedya içeriği oluşturmak için güçlü bir geliştirme programıdır. Masaüstü bilgisayarlar ve cihazlar arasında tutarlı bir şekilde sunulan sürükleyici etkileşimli deneyimler tasarlamanızı sağlar.

 • HTML 5 için yeni destek - Flash Professional’daki temel animasyon ve çizim yetenekleri üzerine inşa ederek etkileşimli HTML5 içeriği oluşturmak için yeni bir uzantıdan yararlanın. CreateJS açık kaynak çerçevesini hedefleyen JavaScript olarak dışa aktarın.
 • Model sayfası oluşturma - Oyun deneyimini, iş akışını ve performansı iyileştirmeye yardımcı olan hareketli grafik sayfalarını hızlıca oluşturmak için sembolleri ve animasyon dizilerini dışa aktarın.
 • Geniş platform ve cihaz desteği - En son Adobe Flash Player ve AIR çalışma zamanlarını hedefleyerek Android ve iOS cihazlarına ulaşın.
 • Önceden paketlenmiş Adobe AIR uygulaması oluşturma - Önceden paketlenmiş bir Adobe AIR sabit çalışma zamanlı uygulamalar oluşturun. Uygulama testini kolaylaştırır ve son kullanıcıların içeriğinizi ek indirmeler olmadan çalıştırmasını sağlar.
 • Adobe AIR mobil simülasyonu - Testi hızlandırmaya yardımcı olmak için ekran yönü, dokunma hareketleri ve ivmeölçer gibi yaygın mobil uygulama etkileşimlerini simüle edin.
 • Sahne 3D hedefleme - Donanım hızlandırmalı 2 boyutlu içerik için açık kaynak Starling Framework’ten yararlanmak üzere doğrudan modu kullanarak görüntü oluşturma performansını hızlandırın.

Adobe Flash Professional CS6’nın yerini Adobe Flash Professional CC almıştır. Adobe Animate, flash programının en yeni sürümüdür.

Adobe Flash Professional CC

Adobe Flash Professional CC, kar amacı gütmeyen kuruluşların uygulamalar, oyunlar, mobil uygulamalar ve daha fazlası için etkileşimli ve hareketli vektör içeriği oluşturmak için kullanabileceği, Adobe’nin multimedya geliştirme programının en son sürümüdür. 2D animasyon programı Adobe Animate ile neler yapılır?

Oyunlar, televizyon programları ve web için etkileşimli animasyonlar tasarlayın. Karikatürlere hayat verin. Animasyonlu avatarlar ve karalama-çizimler oluşturun. E-öğrenme içeriklerine ve infografiklere hareket katın. Birden çok platformda hemen her formatta hızlıca yayın yapabilir ve izleyicilere herhangi bir ekrandan ulaşabilirsiniz.

Güçlü illüstrasyonlar ve animasyon araçları kullanarak oyunlar için etkileşimli web ve mobil içerikler oluşturun. Oyun ortamları hazırlayın, başlangıç ekranları tasarlayın ve seslerle bütünleştirin.

Gerçek fırça hissi veren Adobe Fresco fırçalarıyla daha etkileyici karakter eskizleri hazırlayıp çizin. Basit kare kare animasyonla karakterlerinize göz kırptırın, konuşturun ve yürütün. Fare hareketi, dokunma ve tıklama gibi kullanıcı etkileşimlerine yanıt veren etkileşimli web reklam banner’ları oluşturun.

Animasyonlarınızı HTML5 Canvas, WebGL, Flash/Adobe AIR gibi çeşitli platformlara ve SVG gibi özel platformlara dışa aktararak hedef kitlenize masaüstünde, mobil cihazlarda ve televizyonda ulaşın. Kodu doğrudan projenize ekleyebilir, hatta kodlama yapmak zorunda kalmadan eylemler ekleyebilirsiniz.

Animate CC Ücretsiz Mi?

Animate CC ücretsiz mi? Animate CC kaç TL? Ücretsiz Creative Cloud üyeliği ile Animate CC’nin deneme sürümünü indirebilirsiniz. Tüm Uygulamalar üyeliğine geçiş yaparak tüm Creative Cloud uygulamalarının tam sürümünü indirebilirsiniz. Adobe Creative Cloud’un bir parçası olarak Adobe Animate’e ayda 132.16 TL karşılığında sahip olabilirsiniz. Adobe Animate ile hemen her şeyin animasyonunu oluşturabilirsiniz. Oyunlar, TV programları ve web için etkileşimli animasyonlar tasarlayabilirsiniz.

Adobe Flash Professional Nedir?

Tasarım konusunda profesyonel ürünleriyle sektörün en güçlü üreticisi Adobe'un multimedya animasyon yazılımı Flash Professional CS6 ile yapılabilecekler hayal gücüyle sınırlı. Adobe Flash CS6 farklı platformlarda kullanılabilecek animasyonlar hazırlamanızı sağlıyor. Bu işlemleri yaparken size zaman kazandırmak için pek çok aracıyla işlemleri kolaylaştıran Adobe Flash, tasarımcıların bilgisayarlarından eksik olmayan programların başında geliyor.

Animasyonlar hazırlamak ve en ince detaylarına kadar düzenleme yapabilmek için kullanabileceğiniz programla renk efektleri, haraket dönüşümleri oluşturabilir animasyonu istediğiniz kareden bölebilir, müzik ekleyebilirsiniz. Her yeni sürümde Adobe tecrübesiyle sürekli geliştirilen Adobe Flash Professional kolay ve etkili bir kullanımla kullanıcıların vazgeçilmezi olmayı sürdürüyor.