Stickman

Stickman

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 40,475
  • DOSYA BOYUTU 4.32 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Stickman

Stickman çocuklardan büyüklere kadar her yaş ve düzey kullanıcıya dijital animasyonu öğretmek amacıyla hazırlanmış bir programdır. 2 boyutlu animasyonlar yaratmanızı sağlayan programla kendi çizgi filminizi yaratabilirsiniz.

Stickman yazılımı 2 boyutlu animasyon ve karakter oluşturma yazılımıdır. İnternette ve televizyonda gördüğünüz çizgi film karakterleri bu şekilde programlarla hazırlanır ve hareketlendirilir. Sizde kendi animasyonunuzu ve kahramanınızı Stickman programı ile oluşturabilirsiniz.

Programda yaptığınız animasyonları isterseniz websitenizde yayınlayabilir veya kendi çizgi filminizi çekebilirsiniz. Program çocuklara dijital animasyonu öğretmek amacıyla tasarlanmıştır. Bu bakımdan her yaş ve düzeydeki kullanıcıya hitap eder. Program 10 çeşit video formatını desteklemektedir bu sayede her türlü oynatıcıda izleyebilirsiniz. Hazırladığınız projelerinizi kendi program kütüphanesine de ekleyebilir ve bu şekilde online bir kütüphane oluşturabilirsiniz. Programı kullanmak için detaylı anlatım sayfasına buradan ulaşılabilir.

Önemli! Programın çalışabilmesi için sisteminizde Framework olması gerekmektedir. Bilgisayarınızda .Net Framework yoksa buraya tıklayarak indirebilirsiniz.