Soliloquy

Soliloquy

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 372
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SoliloquyWP

WordPress sitelerinizdeki içeriklerinize resim galerileri ekleyerek daha zengin bir görünüm elde edebilirsiniz.

Soliloquy eklentisi, WordPress tabanlı web sitelerinizin içeriğine manşet şeklinde resim galerileri ekleyebileceğiniz başarılı bir manşet eklentisidir.

Web sitelerimizdeki içerik kadar, sitede kullandığımız arayüz de bir o kadar önem taşıyor. Ziyaretçilerin daha rahat dolaşabildiği arayüze sahip web siteleri, bu anlamda ziyaretçileri elinde tutabiliyor. Soliloquy adlı eklenti, içeriklerinize ya da sayfalarınıza ekleyeceğiniz resimlerin daha şık görünmesini sağlamak amacıyla bu görüntüleri bir slayta çeviriyor ve bu da kullanım kolaylığı sağlıyor. Ekleyeceğiniz görsellerin boyutunu ayarladıktan sonra yapmanız gereken, yeni slayt oluşturma ekranına giderek bilgisayarınızda bulunan görselleri seçmek.

Elbette görselleri seçtikten sonra da birkaç küçük ayar yapmamız gerekiyor. Bu ayarları da başlıklar altında sıralayacak olursak; slayt teması, slayt boyutu, geçiş efektleri, geçiş süreleri gibi ayarlardır. Bu kısımları kendinize göre düzenledikten sonra oluşturulan slayt kodunu sayfalarınıza ya da yazılarınızın içine ekleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.