Adventure Beaks

Adventure Beaks

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 191
  • DOSYA BOYUTU 41.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GameResort LLC

Adventure Beaks klasik tarzda bir platform oyunudur

Adventure Beaks, Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinizde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir platform oyunudur.

Adventure Beaks'de seçilmiş özel yetenekli penguenlerden oluşan bir keşif takımını yönetiyoruz ve heyecan dolu bir maceraya atılıyoruz. Tarihi eserler peşinde koşan penguenlerimiz bu tarihi eserleri bulabilmek için gizemli tapınakları, egzotik toprakları ve karanlık labirentleri ziyaret ediyor ve önlerine çıkan tehlikerleri aşmaya çalışıyor. Biz penguen takımımızın kontrolünü ele alarak engelleri aşmalarına ve tarihi eserlere ulaşmalarına yardımcı olmaya çalışyoruz.

İlk olarak Mario gibi oyunlarla yaygınlaşan platform oyunu türündeki Adventure Beaks'de önümüze çıkan engelleri aşmak için koşuyor, zıplıyor, kayıyor ve hatta su altına dalarak yolumuza devam ediyoruz. Önümüze çıkan tuzakları ve düşman gruplarını aşmak için bu yeteneklerimizi doğru zamanlama ile kullanmalı ve daha yüksek puan kazanmak için alyınları toplamalıyız.

Adventure Beaks güzel grafikler ve sevimli kahramanlarıyla öne çıkıyor. Eğer platform oyunlarını seviyorsanız ve dokunmatik kontroller aracılığıyla oynayabileceğiniz bir platform oyunu arıyorsanız Adventure Beaks doğru bir tercih olacaktır.