Afterpulse

Afterpulse

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 733
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GAMEVIL Inc.

Afterpulse, Android platformunda kaliteli grafikler sunan aksiyon tps oyunu olarak yerini alıyor.

Afterpulse, üçüncü şahıs kamera açısından oynanan nişancı oyunu kısa adıyla TPS türüne giren kaliteli bir yapım. Android platformunda da ücretsiz indirilmeye açılan oyunda görsel detaylara o kadar önem verilmiş ki tüm cihazlar kaldırmıyor. Cihazın sınırlarını zorlayan oyunlar arasında olduğunu baştan söyleyeyim.

"Not: Oyun, tüm Android cihazlarla uyumlu değil."

Oyunun geliştiricisinin de belirttiği üzere AAA konsol kalitesinde gerçekçi bir TPS oyunuyla karşı karşıyayız. Tüm Android cihazlarda akıcılık bir yana yüklenemeyen oyunda online çatışmalara katılıyoruz. Barışı sağlamak veya tarihin en büyük savaşına sebep olmak bizim elimizde. Dünyanın dengesinin bozulmasıyla başlayan mücadelede yerimizi belirlemek durumundayız.

Av tüfeği, Assault, SMG, LMG, Sniper, Roket gibi farklı savaş stilleri arasından seçim yapabildiğimiz, güncel serilerin silahlarını deneyimleyebildiğimiz, birincil ve yedek silahımızı dilediğimizce geliştirebildiğimiz, türlü ekipmanlarla tam donanımlı bir asker olarak çatışmalara katıldığımız oyunda doğrudan aksiyona girme veya eğitim modunda taktik ve becerilerimizi geliştirme şansına sahibiz.