AG Drive

AG Drive

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 363
  • DOSYA BOYUTU 305 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici ZORG

AG Drive gelecekte geçen bir yarış oyunudur

AG Drive oyunculara yüksek teknolojiyle geliştirilmiş ve süper hızlara çıkabilen araçları kullanabilme imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınızda veya iPad tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir oyun olan AG Drive size sıradışı ve heyecan dolu bir yarış deneyimi yaşatabilir. Oyunun hikayesi uzak gelecekte geçiyor. Bu dönemde insanoğlu yer çekimine karşı koyabilen arabalar geliştirmeyi başarmıştır. Bunun yanında bu araçlar binlerce kilometre hızla yol alabilmektedirler. Hal böyle olunca motor sporları da yeni bir yüz kazanmıştır. İşte biz de oyunda motor sporlarının bu yeni yüzünü yakından görüyoruz ve ışık hızında yarışıyoruz.

AG Drive grafik olarak oldukça başarılı bir oyun. Yüksek kaliteli araç tasarımlarının yanısıra çevresel grafikler de göze hoş görünüyor. Oyundaki yarış pistleri özel olarak tasarlanmış. Bu pistlerde kimi zaman yer çekimine meydan okuyoruz ve çılgın akrobatik hareketler gerçekleştiriyoruz. Farklı oyun modlarıyla zenginleştirilen AG Drive içerisinde atmosferi güçlendiren etkileyici oyun müzikleri de bulunmakta.

AG Drive'da günün farklı zamanlarında yarışabilmemiz de mümkün.