Rally Point 3

Rally Point 3

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 314
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Xform Games

Rally Point 3, birbirinden güzel yarış arabaları ile size verilen süre içerisinde hedeflenen varış noktasına ulaşmanız gereken heyecanlı ve etkileyici bir iOS araba yarışı oyunudur.

Rally Point 3, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden ücretsiz oynayabileceğiniz en iyi araba yarışı oyunlarından bir tanesi. Mükemmel arabalar ile birlikte varış noktası için belirlenen süre içerisinde yarışı tamamlamanız gerekiyor.

Verilen süre içerisinde bitiş çizgisine ulaşabilmek için arabanızın limitlerini zorlamanız gerekiyor. Fakat arabanızı zorlarken motorunu çok fazla ısıtatarak hararet yaptırmamalısınız.

Her bölümde size verilen süre içinde bitiş çizgisini geçmeniz halinde yeni arabalar ve yeni yarış pistleri açılmaktadır. Daha çok araba ve yarış pisti açabilmek için daha çok oynamak ve usta bir şöför olmak gerekiyor. Oynadıkça daha da terübeli bir şöför olacağınız oyunda oldukça heyecanlı ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz Rally Point 3'te arabanızı iPhone ve iPad'inizin ekranlarının sağ ve sol altlarında bulunan Drift, Brake(Fren) ve Nitro tuşları ile yönetebilirsiniz. Oyunu hemen indirerek biran önce oynamaya başlamanızı öneririm.