Moto Rider In Traffic

Moto Rider In Traffic

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 139
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AxesInMotion Casual

Motosiklet yarışlarına hoş geldiniz.

Oyunculara eşsiz bir motosiklet oyunu sunan Moto Rider In Traffic, mobil oyunculara en gerçekçi deneyimi sunuyor.

Oldukça kaliteli grafiklere sahip olan yapım da birbirinden farklı çok sayıda motosiklet modelleri yer almaktadır. Birbirinden farklı kamera açıları ile en gerçekçi deneyimlerden birisini sunan yapım, tamamen ücretsiz olarak oyun severlere sunulmuştur. 

Kaliteli grafiklerin ve zengin içeriğin ortak bir noktada buluştuğu oyunda, oyuncular dilerlerse motosikletlerinin performansını artırabilir ya da yeni motosiklet satın alabilirler. Akıcı trafiğe karşı mücadele edeceğimiz oyunda ne kadar yetenekli olduğumuzu görebilecek ve adrenalin dolu anlar yaşayabileceğiz. Sürükleyici yapısı ile oyuncuların beğenisini kazanan yapım, çok sayıda farklı motosiklet modeline sahiptir.

Gerçekçi sürüş simülasyonuna sahip olan mobil oyun, ayrıntılı şehir haritasına ve gerçek trafik kurallarına sahiptir. Oyuncular motosikletlerinin seviyesini artırarak daha hızlı bir verim alabilirler. Enfes içerikler ile oyuncuların kalbinde taht kuran Moto Rider In Traffic, Android ve İOS platformunda milyonlarca oyuncu tarafından ilgiyle oynanmaktadır. Oyun son güncellemesini 14 Mayıs’ta aldı.