Age of Magic CCG

Age of Magic CCG

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 120
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici QianZhiHuDong Network Technology Co., Ltd.

Age of Magic CCG online olarak oynayabileceğiniz bir kart oyunu

Age of Magic CCG fantastik bir altyapıya sahip olan ve online olarak diğer oyunculara karşı oynayabileceğiniz bir kart oyunu.

Bilgisayarlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Age of Magic CCG'de dünyayı kurtarmak için gönüllü olan kahramanları yönetiyoruz ve zindanlara girerek düşmanlarımızla savaşıyoruz. Oyunun yapısı MMO türündeki bir rol yapma oyununa benziyor. Yani farklı kahramanlardan oluşan bir takım yaratıyorsunuz ve bu takımla maceraya atılıyorsunuz. Oyunun görünümü uzak doğu mitolojisini konu alan 2 boyutlu tarayıcı tabanlı rol yapma oyunlarına benzemekte. Farklı olan şey ise savaş sisteminin bir kart oyunu şeklinde tasarlanmış olması.

Age of Magic CCG'de farklı kahramanları temsil eden kartları toplayabildiğiniz gibi oyundaki karşılaşmaları kazandıkça bu kartlarınızı geliştirmenize de imkan veriliyor. Oyunu dilerseniz PVE modunda tek başınıza oynayabilir ve senaryo boyunca ilerleyerek yeni kartların kilidini açabilir, dilerseniz online karşılaşmalara katılarak diğer oyuncularlar PvP maçları yapabilirsiniz.

Age of Magic CCG'deki kart savaşlarında stratejinizi sahip olduğunuz kartların yeteneklerine ve rakibinizin hamlelerine göre belirliyorsunuz. Savaş alanında kartlarınızı oynadıktan sonra kahramanlarınızın saldırdığını veya hasar aldığını görebiliyorsunuz. Oyun genel olarka güzel görünse de oyunda hızlı ilerlemek için oyun içi satın alım işlemi yapmanızın gerekmesi oyundan aldığınız keyfi baltalayabilir.

Age of Magic CCG'nin minimum sistem gereksinimleri şu şekilde:

- Windows XP işletim sistemi

- 2.33 GHZ işlemci (netbooklar için 1.66 GHZ Intel Atom işlemci)

- 512 MB RAM

- 300 MB boş depolama alanı

Oyunu nasıl indireceğinizi bu yazımıza göz atarak öğrenebilirsiniz:
Steam Hesabı Açma ve Oyun İndirme