Age of Wushu Dynasty

Age of Wushu Dynasty

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 212
  • DOSYA BOYUTU 30.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Snail Games

Age of Wushu Dynasty mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir online rol apma oyunudur

Age of Wushu Dynasty bilgisayar için yayınlanan ve oyuncuların büyük beğenisini kazanan Age of Wushu adlı MMORPG oyununun devamı niteliğinde geliştirilen bir mobil aksiyon RPG türünde bir rol yapma oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tablelterinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir RPG olan Age of Wushu Dynasty'de antik Çin'e yolculuk ediyoruz ve dövüş sanatlarının hakim olduğu fantastik bir maceraya atılıyoruz. Oyuna başlarken 4 farklı dövüş savaş okulundan birini seçmekteyiz. Bu seçimimiz oyunun nasıl ilerleyeceğini de belirliyor. Seçtiğimiz kahraman ait olduğu okula özel savaş yetenekleriyle donatılıyor. Oyuna başladıktan sonra ise okulumuzun adını yükseltmeye ve Çin'deki hakimiyet savaşında üstün okul olmaya çalışıyoruz. 

Age of Wushu Dynasty'de ninjalık, kung fu ustalığı gibi farklı uzmanlıklar üzerinde çalışabiliyoruz. Oyunu dilerseniz tek başınıza oynayarak senaryo boyunca ilerlemeye çalışabilir, dilerseniz diğer oyuncularla PvP karşılaşmaları yapabilirsiniz. Oyunun PvP modu yoğun aksiyonun ve rekabetin yaşandığı mod olarak öne çıkıyor.

Age of Wushu Dynasty klasik hack and slash dinamiklerine sahip. Kolay kontrollere sahip olan oyunda güzel grafikler oyuncuları beklemekte.