Air Navy Fighters Lite

Air Navy Fighters Lite

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 440
  • DOSYA BOYUTU 25.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici RORTOS

Air Navy Fighters Lite oldukça eğlenceli bir uçak similasyonudur

Air Navy Fighters Lite gökyüzünde heyecan dolu anlar yaşamanızı sağlayan simülasyon türünde eğlenceli bir mobil uçak oyunudur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir uçak simülasyonu olan Air Navy Fighters Lite bu tür simülasyon oyunlarındaki tecrübesiyle tanınan RORTOS tarafından geliştirilmiş bir başka başarılı yapımdır. Air Navy Fighters Lite'da yüksek detaya sahip olan F/A 18 Super Hornet uçağımıza atlayarak çeşitli görevlere çıkmaktayız. Oyunda uçak gemilerine iniş yapma gibi riskli görevler yapabildiğimiz gibi karadaki hedefleri yok etme gibi savaş görevlerine de çıkabiliyoruz. Düşman anti-hava savunma füzelerinden kaçmak, radara girmeden ilerlemek, savaş gemilerine saldırmak, helikopterleri vurmak gibi çeşitli görevler de oyuna renk katıyor.

Air Navy Fighters Lite'da oyuncular farklı hava şartlarıyla karşılaşabilmekteler. Ayrıca gece-gündüz döngüsü de oyunda yer alıyor. Air Navy Fighters kendine özel bir senaryo oluşturma ve görev yaratma editörüne de sahip. Bu sayede oyuncular kendi bölümlerini tasarlayabiliyor ve diğer oyuncularla paylaşabiliyorlar.

Eğer kaliteli bir simülasyon oyunu oynamak isterseniz Air Navy Fighters Lite hoşunuza gidebilir.