Akbank Direkt Şifreci

Akbank Direkt Şifreci

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 439
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AKBANK

Akbank Direkt Şifreci Android uygulamasıyla Akbank Direkt'e giriş yaparken ve finansal işlemlerinizde şifre yazmak zorunda kalmıyorsunuz.

Akbank Direkt Şifreci, Android cihazınızdan Akbank İnternet Şubesi'ne daha hızlı, kolay ve güvenli giriş yapmak için kullanabileceğiniz bir uygulama. Uygulama üzerinden üretilen tek kullanımlık şifreyle Akbank Direkt’e girerken şifre yazmak zorunda kalmıyor ve finansal işlemleriniz için güvenliği artırmış oluyorsunuz.

Diğer bankaların mobil uygulamalarında entegre olarak gelen ancak Akbank’ın ayrı bir uygulama olarak karşımıza çıkardığı Akbank Direkt Şifreci uygulaması, Akbank Direk İnternet Şubesi’ni kullanırken ve finansal işlemlerinizi onaylarken ihtiyacınız olan şifreyi üreten bir uygulama. Tabii ki Akbank Direkt’e giriş yaparken bu şifrecinin ürettiği tek kullanımlık şifreye ihtiyacınız yok ancak her defasında telefonunuzda gönderilen kısa mesajı kontrol edip ilgili alana girmek zor geliyorsa Akbank'ın ücretsiz bir hizmeti olan Direkt Şifreci’yi kullanmanız yerinde olacaktır.

Akbank Direkt Şifreci uygulamasını kullanmaya başlamadan önce kısa süren bir aktivasyon işlemi var. Doğrudan uygulama içerisinden müşteri numaranız veya kredi kartınızla aktivasyon işlemini gerçekleştirebiliyorsunuz ki yönergeler çok basit olduğundan detaya girmeyeceğim.