Akinator the Genie

Akinator the Genie

kullanıcı
  • Lisans
  • TOPLAM İNDİRME 783
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Elokence

Akinator the Genie, Android cihazlarınız üzerinden tahmin ettiğiniz gerçek veya hayali ünlü oyuncu, futbolcu, şarkıcı vb. kişileri size sorular sorarak tahmin eden eğlenceli ve etkileyici bir uygulamadır.

Akinator the Genie, aklınızı okuyan bir Android uygulamasıdır. Düşündüğünüz şeyi size sorular sorarak en sonunda tahmin eden ve bunu yaparken doğru tahmin etme oranı gayet yüksek olan başarılı ve keyifli bir uygulamadır.

Aklınızda tutacağınız herhangi bir ünlü kişiyi, ister gerçek ister hayali olsun, sorduğu sorular yardımıyla yeterli veriye ulaşarak tahmin eden Akinator The Genie'ye inanamayacaksınız.

1.79 Dolarlık ücretinin karşılığı size yaşattığı keyifli dakikalar ile birlikte fazlasıyla karşılayan Akinator, Android cihazları ile gerçekten eğlence arayanların kullanabileceği ideal bir uygulama.

Uygulamaya girdikten sonra yapmanız gereken tek şey aklınızda ünlü bir sanatçı, şarkıcı, oyuncu veya futbolcunun ismini tutmak. Siz kafanızda kişiyi belirledikten sonra Akinator size sorular sormaya başlayacaktır. Sorulara vereceğiniz cevaplar arasında Evet, Hayır, Bilmiyorum, Herhalde ve Herhalde Değil bulunuyor.

Çocuklarınızın oynaması için özel olarak düşünülüp geliştirilen çocuk filteresini açarak onlarında uygulamayı kulanarak eğlenmelerini sağlayabilirsiniz. Uygulamada bulunmayan ünlü kişileri bulursanız kendiniz isim ve fotoğrafları ile birlikte ekleyebiliyorsunuz.

Kıvanç Tatlıtuğ'dan Angelina Jolie'ye kadar uzanan geniş bir veri bankası olan Akinator'ı hemen satın alarak biran önce bu müthiş oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.