Akışkan Futbol

Akışkan Futbol

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 776
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fluid Games

Akışkan Futbol oldukça farklı ve eğlenceli bir futbol oyunudur

Akışkan Futbol farklı ve yaratıcı bir sisteme ve benzerlerine göre oldukça yenilikçi bir yapıya sahip olan, Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir futbol oyunudur.

Derin bir stratejik altyapıya sahip olan Akışkan Futbol'da maçlar esnasında önemli anlarda kritik kararlar almalı ve takımımızı doğru koordine ederek gole ulaşmalıyız. Oyunda gole giden en iyi yola biz karar verebiliyoruz; fakat bu iş o kadar da kolay değil. Ancak doğru stratejiyi kullanarak ve uyumlu bir takım oyunu sergileyerek topu ağlarla buluşturabilmekteyiz.

Akışkan Futbol oldukça yenilikçi bir oyun yapısına sahiptir. Oyunda pasları ve oyuncularımızı parmağımızı ekranda sürükleyerek kontrol etmekteyiz. Bize sunulan farklı senaryolarda karmaşık taktikler uygulamalı ve oyuncularımızın doğru anda doğru yerde olmasını sağlamalıyız. Oyuncularımızın koşmalarına ve pasların yönlerine doğrudan müdahale edebiliyor, paslara falsolar verebiliyoruz. Kaleye yaklaştığımızda ise oyun genel kuşbakışı görünümden 3 boyutlu görünüme geçiyor ve kaleyi karşımıza alarak şut çekiyoruz. Yine şut atarkende topa falso verebilmemiz ve kaleci ile savunmayı yanıltabilmemiz mümkün.

Akışkan Futbol'da düzinelerce hedef ve kupa yer almakta ve mücadele sürekli bizi takip etmekte. Oyundaki senaryolar gerçek futbol uzmanları tarafından dizayn edilmiştir ve akıllı ipucu sistemi sayesinde bu senaryoları tamamlayabilmeniz mümkün kılınmıştır. Eğer hem futbolu, hem de taktiksel altyapısını seviyorsanız Akışkan Futbol kesinlikle denemeniz gereken bir oyun.