Alias Facebook Home Launcher

Alias Facebook Home Launcher

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 189
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici OpenXcell Technolabs Pvt. Ltd.

Alias Facebook Home Launcher, Android cihazlarınızın anasayfasında Facebook haberlerinizi görerek rahatlıkla kontrol edebileceğiniz eğlenceli ve pratik bir uygulamadır.

Alias Facebook Home Launcher, Android mobil cihazlarınızın anasayfasına wisget ve ikonlar ekleyerek Facebook bildirimlerinizi anasayfa üzerinden kontrol edebilmenizi sağlayan kullanımı kolay ve yararlı bir Android uygulamasıdır.

Uygulama Facebook üzerinde çok fazla zaman geçiren kullanıcıları hedef alarak geliştirilmiş. Uygulama sayesinde sürekli resmi Facebook uygulamasına girmeniz gerekmiyor. Anasayfanız üzerinden tüm Facebook yayın akışınızı görebiliyorsunuz.

Tasarımı oldukça etkileyici. Standart anasyafanızın yerine gelen uygulama arkadaşlarınızı ve Facebook haberleri ile fotoğrafları direkt olarak görmenizi sağlıyor. Bildiğiniz üzere farklı özellik ve foksiyonlara sahip Launcher uygulamalarını kullanarak Android cihazlarınızı kişiselleştirebiliyor ve kendinize özel bir kullanım deneyimi yaşayabiliyorsunuz. Bu uygulama da Facebook Launcher olarak geliştirilmiş. Eğer gün içerisinde Facebook ile oldukça fazla vakit geçiriyorsanız kesinlikle denemelisiniz.

Uygulamanın arayüzü üzerinden diğer tüm uygulamalarınıza erişebilirsiniz. Ayrıca ekranın üzerindeki bildirim çubuğunda açık olan uygulamalarınızız ile birlikte bildirimlerinizi görmeye devam edebilirsiniz. Bunun dışında en beğendiğiniz widget ve ikonları anasayfanıza istediğiniz gibi yerleştirebilirsiniz.

Tam bir Facebook hayranıysanız Alias Facebook Home Launcher uygulamasını mutlaka ücretsiz olarak indirerek denemenizi tavsiye ediyorum. Eğer Facebook ile çok fazla vakit geçirmiyorsanız uygulamayı sevmeyebilirsiniz.