Facebook Mobil 3.7 (Android)

Facebook Mobil

3.7
Facebook Mobil
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Facebook indir ve android telefonundan Facebook’a giriş yaparak, popüler sosyal medya uygulamalarından Facebook’a mobil cihazlar üzerinden rahatlıkla ulaşma keyfini yaşayın.

Popüler sosyal medya uygulamalarının başında gelen resmi Facebook uygulaması, mobil cihaz üzerinde Facebook deneyimi yaşamak isteyen Android kullanıcıları için pratik bir çözüm sunuyor. Android için Facebook olarak da adlandırabileceğimiz uygulama, farklı mobil işletim sistemleri üzerinde de sorunsuz şekilde çalışıyor.

App Store veya Google Play üzerinden kolayca indirebileceğiniz Facebook uygulaması ile sevdiklerinizle fotoğraflar ve videolar paylaşmak çok kolay. Aynı şekilde durum güncellemeleri yapabilir, arkadaşlarınızın paylaştığı gönderileri takip edebilir, onlara yorumlar yapabilir, beğeniler yollayabilirsiniz. Hatta Facebook üzerinde yer alan farklı uygulamaları ve oyunları arkadaşlarınızla eş zamanlı olarak kullanabilir veya oynayabilirsiniz.

Düşük performanslı Android akıllı telefon kullanıcılarını da düşünen Facebook, uygulamanın daha hafif sürümü olan Facebook Lite ile uygulamanın her Android telefon üzerinde rahatça kullanılabilmesini sağlıyor.

Daha önce Facebook içerisinde yer alan mesajlaşma sistemini Facebook Messenger olarak ayıran ve kullanıcılara ayrı bir Facebook mesajlaşma uygulaması olarak sunan sosyal medya devi, bu sayede kullanıcıların birbirleriyle çok daha hızlı iletişim kurmasına da imkan tanıyor. Anlık olarak çevrimiçi olan arkadaşlarınızı görebilir ve istediğini zaman onlarla kolayca mesajlaşmaya başlayabilirsiniz.

Facebook sayfaları, Facebook grupları, notlar, etklinlikler ve çok daha fazla özelliği sizlere mobil cihazlarınız üzerinde sunan Facebook Android uygulaması ile masaüstünde yaşadığınız deneyimi eksiksiz bir şekilde Android akıllı telefonlarınızla da yaşayabilirsiniz.

Şık, sade ve basit arayüzü sayesinde kullanımı oldukça kolay olan Facebook Mobil uygulaması; genç, yaşlı, tüm kullanıcılar tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Eğer hala Android telefonun üzerinde bu deneyimi yaşamadıysan, hemen Facebook indir ve milyonlarca kullanıcının arasında sen de yerini al.