Amazon Lumberyard

Amazon Lumberyard

kullanıcı

Amazon Lumberyard kendi oyunlarınızı geliştirmenize yardımcı olan bir oyun motorudur

Amazon Lumberyard eğer yüksek kaliteli oyunlar geliştirmek istiyorsanız üzerinizdeki maliyet yükünü azaltabilecek bir oyun geliştirme aracı.

E-ticaret hizmetleriyle tanıdığımız Amazon'un tasarladığı bu oyun motoru temel olarak CryEngine oyun motorunun baz alıyor ve üzerinde birçok geliştirme ile birlikte oyun geliştiricilerine sunuluyor. Oyunculara ücretsiz olarak sunulan Amazon Lumberyard bir geliştiricinin ihtiyaç duyabileceği araçları bir araya toplarken geliştirme sürecinde zahmet çekmemenize imkan tanıyor. Kaynak kodunun da herhangi bir kısıtlama olmadan geliştiricilere ücretsiz sunulduğu Amazon Lumberyard size ve ekibinize geliştirme süreci boyunca herhangi bir aylık ücret ödetmemekte. Amazon Lumberyard'ın gelir kaynağı oyunlarınızın yararlanacağı AWS - Amazon Web Services hizmetlerinden sağlanıyor. Eğer oyununuza multiplayer mod eklemek istiyorsanız hangi AWS hizmetlerini kullanacağınızı seçiyorsunuz ve kullanım miktarınıza göre Amazon'a ödeme yapıyorsunuz.

Amazon Lumberyard ile yüksek kaliteli grafikler, detaylı modellemeler ve geniş açık oyun dünyaları yaratabilmeniz mümkün. Lumberyard beraberinde Twitch entegrasyonunu da getirmekte. Cross-platform yapısına sahip olan Amazon Lumberyard sayesinde sadece belli bir platform için değil birden fazla platform için oyun geliştirebilmeniz mümkün.

Ana indirme bağlantımız üzerinden Amazon Lumberyard'ın geliştirme aracını, alternatif bağlantılarımız üzerinden oyun geliştirme sürecinde kullanabileceğiniz içerik paketlerini indirebilirsiniz. Bu içerik paketleri ormanlar ve şehirler gibi alanlar yaratma sırasında kullanabileceğiniz öğeleri içeriyorlar. Ayrıca alternatif bağlantılarımız arasında bir de FPS türünde bir oyun örneğine yer veriyoruz. Bu örneği inceleyerek oyun geliştirme sürecinizde fikir alabilir ve işinizi kolaylaştırabilirsiniz.