Amolto Call Recorder Premium

Amolto Call Recorder Premium

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 1,928
  • DOSYA BOYUTU 27.42 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Amolto

Amolto Call Recorder Premium ile Skype görüşmelerinizi sesli ve görüntülü olarak kaydedebilirsiniz

Amolto Call Recorder Premium Skype görüşmelerini kaydetmek için kullanabileceğiniz bir ses kayıt ve video kayıt programıdır.

Program Amolto Call Recorder for Skype adı ile anılan diğer versiyonundan farklı olarak sadece Skype ses kayıt özelliğine sahip değildir. Amolto Call Recorder Premium ile Skype video kaydetme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

Amolto Call Recorder Premium MP4 formatında Skype görüntü kaydetme özelliğine sahiptir. Yüksek kalite ses kaydı imkanı da sunan program gerektiğinde kaliteyi düşürerek daha uzun süre kayıt yapmanızı da sağlar.

Amolto Call Recorder Premium Skype görüşmeleriniz başladığında otomatik kaydetme yapabilmektedir. Bu sayede görüşmeniz başlar başlamaz video ve ses kaydı da başlamaktadır. Program kayıt süresi için herhangi bir limit koymamaktadır ve sınırsız kayıt olanağı tanımaktadır.

Program Skype kayıtlarınızı görüntülemenize ve kayıtlar arasında arama yapmanıza da izin vermektedir. Böylece yaptığınız arşivleri düzenleyebilir ve kolayca kontrol edebilirisniz.