Anaokulu Öğrenci Takip Uygulaması

Anaokulu Öğrenci Takip Uygulaması

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 8,171
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici SekizDeSekiz

Anaokullarının öğrenci işleri ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm konularda çözüm üretmek amacıyla hazırlanan bir program.

Bu program zararlı yazılımlar içerdiği için yayından kaldırılmıştır. Alternatiflere göz atmak için Eğitim Sektörü kategorisini ziyaret edebilirsiniz.

Üretici Açıklaması

Anaokullarının öğrenci işleri ile ilgili ihtiyaç duyduğu tüm konularda çözüm üretmek amacıyla hazırlanan ve piyasada anaokullarına özel olarak hazırlanmış tek öğrenci takip programı olan SekizDeSekiz Anaokulu Öğrenci ve Aidat Takip Programının genel özellikleri aşağıda özetlenmiştir.

Öğrenci Kayıt İşlemleri:
Ön kaydı yapılan öğrenciler arasından asıl kayda otomatik veri aktarımı yaparak diğer kayıtları yedek listede saklayabilirsiniz.

(İstediğiniz kriterlere uygun olarak sıralama yaptırma özelliğini kullanarak ön kayıtlardaki müracaatlar arasında zahmetsiz şekilde seçim yapabilirsiniz.

Öğrencinin başvuru formu ve acil durum belgesi çıktılarını, istediğiniz anda yazıcınızdan alabilirsiniz. Öğrenci künye defterini ekstra hiçbir işlem yapmadan yazıcınızdan alabilirsiniz.

Sınıflara göre öğrenci listeleriniz otomatik olarak oluşur ve istediğiniz anda inceleme yapabilirsiniz.

Öğrenci Devamsızlık Takibi:

Gelmeyen öğrencilerin gelmediği gün, (Mazeretsiz, İzinli yada Raporlu olarak ayrıntılandırılabilir) kaydının yapılması ile aylık sınıf devamsızlık çizelgesi otomatik olarak hazırlanır ve yazıcıdan çıktısı alınabilir.

Gerektiğinde istenen öğrencinin bütün devamsızlık bilgileri ayrıntılı olarak incelenebilir.

Öğrenci Aidat İşlemleri Takibi:
Öğrencinin tam gün, yarım gün olması, birden fazla kardeş olması yada öğretmen çocuğu olması gibi durumlara göre ödeme miktarlarını görerek, aidat ödemelerini kolaylıkla takip edebilirsiniz.

Aidat ödemelerini isterseniz sınıflara göre, isterseniz öğrenci adına göre, isterseniz aidat dönemine göre listeleyerek inceleyebilirsiniz.

Aidat ödemeyenlerin ayrıntılı listesini alabilmenin yanı sıra isterseniz, öğrenci velisine ödeme yapılmayan dönemler için otmatik uyarı mektubu hazırlayıp yazıcıdan alabilirsiniz.

Arşiv:
Sene sonunda tüm öğrencilerinizi arşive kaydederek, ertesi yıl kaydı yapılacak öğrenciyi arşivden asıl kayda geri alabilirsiniz.

Arşiv inceleme seçeneği sayesinde geçmiş döneme ait bütün yıllardaki kayıtlarınızı bütün bilgileri ile görüntüleyebilirsiniz.

Göreceli İnceleme:
İster arşivden isterseniz asıl kayıtlar arasından öğrencinin istediğiniz tüm bilgilerinden, (Öğrencinin Adı Soyadı, Doğum Tarihi, Doğum Yeri, Kan Grubu, Ev Adresi, Ev Telefonu, Sınıfı, Okula Başlangıç Tarihi, Ayrıntılı Nüfus Cüdanı Bilgileri, Annesinin ve Babasının ayrı ayrı Adı Soyadı, Mesleği, En Son Mezun Olduğu Okul, İş Adresi, İş Telefonu, Çalışma Saatleri, 3. Şahsın Adı Soyadı, Yakınlık Derecesi, İş Adresi, İş Telefonu, Ev Adresi, Ev Telefonu) sadece istediklerinizi belirterek istediğiniz gibi kendi listenizi oluşturabilirsiniz.