Angry Birds Goal!

Angry Birds Goal!

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 753
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Rovio Entertainment Ltd

Angry Birds Goal!, kızgın kuşların lideri Red'in takımını yönettiğiniz Android futbol oyunu.

Angry Birds Goal!, New Star Soccer tarzında futbol oyunlarından keyif alanların kesinlikle oynaması gerektiğini düşündüğüm bir yapım. Kızgın kuşların yeşil sahalara inip domuzcuklara karşı mücadele ettiği oyunda Red’in küme düşme durumuna gelen takımına dahil oluyoruz. Hedefimiz şampiyonluk!

Kızgın kuşların lideri Red’in zor günler geçiren takımını kontrol ettiğimiz oyun Android platformunda da ücretsiz olarak indirilmeye sunulmuş ve hem tablet hem de telefonda rahat oynanış sunuyor. Ufak boyutlu olduğundan hemen indirip maç çoşkusuna dahil olabiliyoruz. Kızgın kuşları futbolla buluşturan yapım oynanış itibariyle klasiğin biraz dışında. Karşılıklı hareket halinde ilerlemek yerine farklı pozisyonlardan kurtulup golü bulmaya çalışıyoruz. Ofsayt, korner, kayma, serbest vuruş gibi hareketleri her yapışımızda araya diyaloglar giriyor. Yani canlı maç anlatımı tarzında bir oynanış hakim.

Serinin tüm oyunları gibi detaylı yüksek kalitede görsellere sahip olan oyunun kontrol sistemi oldukça basit. Şut, pas, top sürme tüm hareketleri tek parmakla yapabiliyoruz. Bu da yolda vakit geçirmek amacıyla rahatlıkla oynanabilecek bir oyun olduğu anlamına geliyor. Angry Birds serilerini takip edin etmeyin mobilde futbol oyunu oynamayı seviyorsanız kesinlikle indirmelisiniz.

Google Play Ülke Değiştirme Nasıl Yapılır?