Lep's World

Lep's World

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 9,764
  • DOSYA BOYUTU 11.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NER Brothers

Android platformunda Super Mario tarzı bir oyun olan, Lep’s World yapımı oynanışı ve grafikleri ile Mario’ya taş çıkartıyor.

Lep adındaki bir kahraman ile maceradan maceraya koştuğumuz Lep’s World oyunu, Super Mario tarzında bir oyun ve epey bir benzerliği var. Oyun ilerleyişi olarak Mario’dan pek bir farkı olmayan Lep’s World’de mekanlar, grafiksel tasarım ve gerekli araç gereçler değiştirilmiş ancak geri kalan her şey Super Mario oyunu ile özdeşleşiyor. Oyunda farklı canavarlar sizi durdurmak istiyor ancak altın toplarken bulduğunuz yoncalar size güç ve can katıyor. Bu yoncalar ise tıpkı Mario'nun mantarları gibi. Ancak fazla yonca topladığınız zamanda bu seferde arılar ve kuşlar size saldırabiliyor. O yüzden fazla mal göz çıkarabilir, yeteri kadar yonca kafidir.

Lep’s World oyununda 5 farklı temada birçok bölüm bulunuyor ve bu bölümleri can kaybetmeden geçmeniz gerekiyor. İlerleyen bölümler zor değil ancak değişen tema ve ilerleyiş can kaybetmenize neden olabilir. Bunun yanında oyun kontroller iOS versiyonu ile aynı şekilde ekrana yerleştirilmiş sağ, sol, yukarı ve aşağı düğmeleri ile sağlanıyor. Oyunun çoklu oyuncu desteği bulunurken, Gamecenter ile puan sistemine dahil oluyorsunuz.