Animal Escape Free

Animal Escape Free

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,160
  • DOSYA BOYUTU 31.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Fun Games For Free

Animal Escape Free, kontrol ettiğiniz hayvanlarla birlikte koşarak çiftçiye yakalanmamaya çalışıp tüm bölümleri bitirmeye çalışacağınız eğlenceli bir Android koşu oyunudur.

Animal Escape Free, seçeceğiniz bir sevimli hayvanı kontrol ederek çiftçiye yakalanmadan koşacağınız ve bölümleri teker teker bitirmeye çalışacağını oldukça eğlenceli bir Android koşu oyunudur.

Uygulama üzerinde bir çok benzer koşu oyunu olmasına rağmen, Animal Escape sahip olduğu farklı yapı ile rakiplerinden bir adım öne çıkmaktadır. Bu oyundaki amacınız belirli bir mesafe koşarak bölümü bitirmek ve bir sonrakine geçmek. Yani yaptığınız ufak hatalar size en başa döndürmek yerine sadece bölümün başına geri getiriyor. Arkanızdan kovalayan kızgın çiftçiye yakalanmadan ve önünüze çıkan engellere takılmadan bölümleri bitirmeye çalışmalısınız. Diğer oyunlarda altın olarak görmeye alışık olduğumuz yol üzerindeki puan veren objeler bu oyundaki seçeceğiniz hayvana göre dğeişiklik göstermektedir. Tavuk ile koşu yapıyorsanız yolunuzun üzerindeki mısırları toplamalısınız.

Oyun içerisinde avantaj elde edebileceğiniz bazı güçlendirici özellikler bulunuyor. Bu özelliklerden bazıları daha hızlı gitmenizi, baızları engellere takılmamanızı ve bazıları ise uçamnızı sağlıyor. Bu özellikleri kaçırmayarak bölümleri daha rahat geçebilirsiniz.

Kontrol mekanizması oldukça rahat ve sorunsuz olan Animal Escape'de seçtiğiniz sevimli hayvanları daha da sevimli hale getirebilmek için onlara bazı aksesuarlar alabiliyorsunuz.

Koşu oyunları oynamaktan keyif alıyorsanı, Animal Escape'i Android telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak yükleyerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.

Oyunun aşağıdaki tanıtım videosunu izleyerek oyun hakkında daha fazla bilgi sahibi olabilirsiniz.