Ants in Phone

Ants in Phone

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 168
  • DOSYA BOYUTU 0.58 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Scoompa

Ants in Phone, Android cihazlarınızın ekranında karıncalar dolaşmasını sağlayan oldukça eğlenceli ve ücretsiz bir uygulamadır.

Ants in Phone, akıllı telefon ve tabletlerinizin ekranlarında karıncaların gezmesini sağlayan bir eğlence uygulamasıdır. Android cihazınızda hangi uygulama çalışırsa çalışsın etkilenmeden ekranınıza karıncaları getiren uygulama ile tanıdığınız kişileri korkutabilmek ve şakalar yapmak mümkün.

Ekranda bulunan karıncılara dokunarak onları ezebiliyorsunuz. Belirli aralıklar ile ekranınızdan geçen karıncılara karşı hızlı tepki verirseniz hepsini ezebilirsiniz. Ezdiğiniz karınca sayısı ve istatiklerini uygulama içerisinden kontrol edebilirsiniz. Karıncaların gezme sıklığını da uygulama içerisinden ayarlabilirsiniz.

Arkadaşlarınızın telefon veya tabletini kısa süreliğine kullanırken hemen indirip yükleyerek onlara oldukça eğlenceli şakalar yapabilirsiniz veya kendi cihazınızı başka bir arkadaşınıza kullanması için verirken bu uygulama sayesinde çok eğlenebilirsiniz.

Ücretsiz olarak indirbileceğiniz uygulama ile canınız sıkıldığında yad boş zamanlarınızda Android cihazınızın ekranındaki karıncaları ezerek eğlenebilirsiniz. Karıncalar uygulama içerisinde değil direkt olarak cihanızızın ekranında gözükür.