ApoRed - Das Spiel

ApoRed - Das Spiel

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 16
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici moonrunner

Mobil cihazınızda eğlenceli bir oyun oynayacaksınız.

Mobil cihazımızda oynayacağımız ApoRed - Das Spiel isimli oyunda bizleri basit grafikler karşılıyor.

Oldukça basit bir platformu üzerine kurulu olan oyunda basit kontroller bulunmaktadır. Oyuncular tek bir parmakları ile oynayacakları bu yapımda, aşağı doğru süzülen karakterimizi yönlendirecekler. Mobil platformda klasik oyunlar arasında yer alan ApoRed - Das Spiel, oyunculara eğlenceli dakikalar sunuyor.
Oyun içerisinde karakterimiz aşağı doğru süzülürken karşısına birçok tehlikeli öğe çıkmaktadır. Bizden istenilen ise karakterin bu cisimlere çarpmasını engelleyerek yönlendirmektir. Oyuncular akıllı cihazlarının ekranlarında yapacakları parmak hareketleri ile karakteri sağa ve sola yönlendirebilecek ve platformda aşağı doğru süzülmeye devam edebilecekler.

Oyun içerisinde bizleri bekleyen tehlikelerin bir sınırı bulunmuyor. Bazen bir kaya parçası, bazen bir füze ve bazen de bir ateş halkası karşımıza çıkacak ve ilerlememizi durdurmaya çalışacaktır. Oyundaki amacımızda ilerleyebildiğimiz kadar ilerlemektir. 5 farklı karakterin yer aldığı yapımda, yapılması gerekenler oldukça basit ancak sağlam refleks isteyen bir oyundur. Oyuncular sadece ekranların tek bir parmak hareketi ile karakterimizi metrelerce uzağa götürebilirler.