Apowersoft Free Audio Recorder

Apowersoft Free Audio Recorder

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,177
  • DOSYA BOYUTU 7.27 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Apowersoft.com

Apowersoft Free Audio Recorder, mikrofon yardımıyla ses kaydı yapabileceğiniz basit ama etkili bir ses kaydetme programıdır.

Apowersoft Free Audio Recorder, mikrofon yardımıyla ve ses akışları üzerinden ses kaydı yapmanıza olanak sağlayan kullanışlı ve güvenilir bir programdır.

Mikrofon ayarlarını yaptıktan sonra, program içerisinde yer alan zamanlama aracı yardımıyla ses kaydına başlayacağınız zamanı ayarlayabilirsiniz.

Sistem seslerini, mikrofon sesini veya ikisini eş zamanlı olarak kaydetmenize olanak tanıyan Apowersoft Free Audio Recorder, aynı zamanda içerisinde yer alan ID3 etiket yöneticisi sayesinde, MP3 formatında kaydedeceğiniz ses dosyalarının ID3 etiketlerini de düzenleyebilirsiniz.

Ayrıca kaydetmiş olduğunuz sesleri doğrudan farklı sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz.

Oldukça şık ve sade bir kullanıcı arayüzüne sahip olan programın kullanımı da oldukça kolaydır ve her seviyeden bilgisayar kullanıcısı tarafından rahatlıkla kullanılabilir.

Ses kaydı yapmak için basit ve etkili bir programa ihtiyacınız varsa, hiç düşünmeden Apowersoft Free Audio Recorder'ı deneyebilirsiniz.