Aqua Hunt

Aqua Hunt

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 2,731
  • DOSYA BOYUTU 26.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Animoca Collective

Aqua Hunt oldukça ilginç bir balık avlama oyunudur

Aqua Hunt klasik atari oyunlarının havasını yeniden canlandıran, ücretsiz olarak oynayabileceğiniz ve oldukça ilginç bir yapıya sahip bir balık avlama oyunudur.

Ekrandaki uzay gemilerini vurduğumuz klasik oyun Space Invaders tarzı bir yapıya sahip olan oyunda ekrandaki balıklara sersemletici mermiler atarak yakalamaya çalışmaktayız. Oyunda ilerledikçe daha çok balık karşımıza çıkıyor ve daha hızlı bir şekilde mücadele etmemiz gerekiyor.

Aqua Hunt oyununu özel yapan nokta ise atari salonlarındaki atmosferi oldukça başarılı bir şekilde yansıtması. Canlı renklere sahip ve akıcı bir şekilde işlenen grafikler yine aynı canlılıkta ses efektleriyle birleşiyor. Aqua Hunt'da balıkları vurabilmek için farklı tipte mermi atan silahlar kullanabiliyoruz. Farklı oyun modları ile zenginleştirilen oyunda bölümsonu canavarı tadındaki dev balıklarla karşılaşarak ödülleri toplayabilmekteyiz.

Aqua Hunt'da zorda kaldığımız anlarda Poseidon's Power gibi özel yetenekleri kullanarak ekrandaki tüm balıkları yakalayabilmekteyiz. Eğer nostaljik tarzda, kolay oynanabilen ve bolca eğlence sunan bir mobil oyun arıyorsanız Aqua Hunt güzel bir tercih olacaktır.