Assassin's Creed Brotherhood Türkçe Yama

Assassin's Creed Brotherhood Türkçe Yama

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 65,737
  • DOSYA BOYUTU 1.21 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Oyunçeviri

Assassin's Creed Brotherhood için hazırlanan Türkçe dil yaması ile oyunu çok daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

Assassin's Creed Brotherhood'da suikastçimizle birlikte yine maceradan maceraya koşuyor ve bir yandan geçmişimizle hesaplaşırken, diğer yandan geleceğimize de şekil veriyoruz. Oyunun bir an olsun durmaksızın devam eden heyecanı ve güçlü atmosferi sayesinde hikayeyi takip etmek de bir o kadar keyifli hale geliyor. Ancak maalesef İngilizce olması nedeniyle konu takibini yapmakta zorlanan bazı takipçilerimiz var ve onlar için OyunÇeviri işbirliği ile sunduğumuz Assassin's Creed Brotherhood Türkçe dil yaması faydalı olacaktır. Efsanevi aksiyon sahneleri ile adından söz ettiren Assassin's Creed Brotherhood günümüze kadar milyonlarca kopya sattı. Ücretsiz olarak yayınlanan Türkçe dil dosyası ile ülkemizdeki oyuncuları sevindiren yapım, başarılı gidişatına kaldığı yerden devam ediyor. 

Assassin's Creed Brotherhood Türkçe Yama Özellikleri

  • Tamamen ücretsiz,
  • Oyunu anlayıp oynamak artık daha eğlenceli,
  • Anlaşılır yapı,

Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken inen dosyayı çalıştırmak ve daha sonra kurulum sırasında karşınıza çıkacak olan talimatları takip etmek. Kurulum süreci tamamlandıktan sonra oyundaki diyalogların altyazıları Türkçe hale gelecektir ancak korsan olarak kurulan oyunlarda çalışmayabileceğini de dikkate almalısınız.

Assassin's Creed Brotherhood'un grafikleri ve ses öğeleri de sizi atmosferine çekebilecek şekilde düzenlenmiş. Bu nedenle oyunu oynarken kendinizi kaptıracağınıza eminim. Türkçe olarak tüm hikayeyi takip etmek için Türkçe yamasını yüklemeyi de unutmayın. Türkçe yama sayesinde oyuncular, yapımı zorlanmadan oynayabilecekler.

Assassin's Creed Brotherhood Türkçe Yama İndir

Oyunculara Türkçe olarak oyunun tadını çıkarma fırsatı veren Assassin's Creed Brotherhood Türkçe Yama, ücretsiz olarak dağıtılıyor. Ülkemizdeki oyuncular tarafından sevilerek oynanan yapım, artık Türkçe dil desteği sayesinde daha etkileyici bir hale geldi. Dileyen oyuncular Türkçe yamayı ücretsiz olarak indirebilir ve oyunun tadını çıkarabilirler.