Assassin’s Creed Unity

Assassin’s Creed Unity

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 7,030
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici UbiSoft Entertainment

Assassin’s Creed Unity, merakla beklenen yeni Assassin’s Creed oyununun resmi uygulaması.

Assassin's Creed serisinin yedinci oyunu Assassin's Creed Unity oyununu almayı düşünüyorsanız oyunun yapımcısı tarafından ücretsiz olarak sunulan resmi yardımcı uygulamasını kesinlikle indirmeniz gerektiğini düşünüyorum.

Paris’i karış karış gösteren 3 boyutlu interaktif harita, yeni Brotherhood görevlerinin kilidini açmanıza yardımcı olan bulmacalar ve çok sayıda öğretici ve eğitici ipuçları sunan uygulamayı kullanabilmeniz için oyun konsolunuzda veya bilgisayarınızda Assassin's Creed Unity’nin yüklü olması ve oyun verilerinizin uygulamaya aktarılabilmesi için Uplay hesabınıza giriş yapmanız ve de aktif olarak internete bağlı olmanız gerekiyor.

Paris şehrinin en karanlık dönemi olarak bilinen Fransız Devrimi’nde geçen macera / aksiyon türündeki Assassin’s Creed Unity’nin resmi uygulamasında Paris şehrinde geziniyor ve kolay görevleri tamamlıyoruz. Kendi suikastçılarımızı da yönetebildiğimiz oyunda tüm giyilebilir öğelerin istatistiklerine ulaşabiliyor, farklı kombinasyonlar deneyerek yeteneklerimizi nasıl etkilediğine bakabiliyoruz.

PC, PS4 ve XBOX One platformunda 13 Kasım günü çıkış yapacak olan Assassin’s Creed serisinin 7. oyunu Assassin's Creed Unity oyunla her daim bağlantıda kalmak isteyenlere önerebileceğim bir uygulama.