Astro Boy:Brick Breaker

Astro Boy:Brick Breaker

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 12
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Funple Stream Corp

Astro Boy:Brick Breaker ile Android cihazınızda tuğla kırabilirsiniz.

Mobil platformun ücretsiz oyunları arasında yer alan ve düşü bir kitleye hitap eden Astro Boy : Brick Breaker, atarilerde yer alan taş kırma oyununun gelişmiş bir mobil sürümüdür. Oyunculara eğlenceli dakikalar yaşatacak olan bu oyunda amacımız platformun üst tarafında yer alan taşları yok etmektir. 

Oyun içerisinde ekranın altında yer alan hareket çubuğu ile gelen topu vuracak ve taşları kırmaya çalışacağız. Seviye sisteminin yer aldığı yapımda, oyuncular sürekli yeni bölümler ve yeni taşlar ile karşılaşacaklar. Grafikleri bakımından basit arayüzlere sahip olan yapım, rengarenk taşlar ile oyunculara hoş bir görünüm ve oynanış tarzı sunmaktadır.

13 farklı dil seçeneğine sahip olan yapım 30 MB’dan daha az bir doya boyutu ile oyunculara eğlenceli zaman geçirtmektedir. 
Oyuncular seviyelerine göre liderler tablosuna adını yazdırabilir ve dünyanın dört bir yanından oyunculara meydan okuyarak yeteneklerini sergileyebilirler. Oyuncular dilerlerse te başlarına oyunun yapay zekasına karşı da tuğla kırarak stres atabilirler.