AthTek Skype Recorder

AthTek Skype Recorder

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 486
  • DOSYA BOYUTU 6.64 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici AthTek Software

AthTek Skype Recorder, Skype kullanıcılarının yaptıkları sesli ve videolu görüşmeleri yüksek kaliteli olarak kaydetmesini sağlayan yararlı ve başarılı bir programdır

AthTek Skype Recorder, Skype kullanıcıları için hazırlanan gelişmiş bir ses ve görüntü kaydetme programıdır. Popüler mesajlaşma ve konuşma programı Skype ile birlikte çalışan program yüksek kaliteli kayıtlar gerçekleştirmenizi sağlamaktadır. Skype programı üzerinden yaptığınız görüşmeleri kaydetmenizi sağlayan program, binlerce Skype kullanıcı tarafından en iyi Skype kaydedici programı olarak seçildi.

Yüksek kaliteli ses ve görüntülü kayıtlar yapmak istiyorsanız, AthTek Skype Recorder programını kullanmanızı öneririm. Programın ücretsiz deneme sürümü 1 ile 10 dakika arasında Skype mesajlaşmalarınızı kaydetmenizi sağlıyor. Programı beğenerek kullanmak istediğiniz takdirde satın alarak istek ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda kullanabilirsiniz.

Yaptığınız Skype görüşmelerinin hem ses hemde görüntülerini karşılıklı iki tarafıda kapsayacak şekilde kaydedebilen program, Windows 8.1/8/7/Vista/XP/2000 ile uyumlu olarak çalışmaktadır. Program ile kaydettiğiniz ses dosyalarını MP3, OGG, WMA ve FLAC formatlarında kaydedebiliyorsunuz. Program ile kaydettiğiniz videolar ise AVI formatında kaydedilmektedir.

Özel Skype konuşmaları, iş görüşmeleri ve çağrı merkezi konuşmalarını kaydetmek amaçlı olarak kullanabileceğiniz AthTek Skype Recorder programını ücretsiz olarak indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.