Audio Record Wizard

Audio Record Wizard

kullanıcı
  • Lisans DENEME SÜRÜMÜ
  • TOPLAM İNDİRME 4,008
  • DOSYA BOYUTU 3.78 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici NowSmart Studio

Audio Record Wizard ile herhangi bir ses kaynağından ses kaydedebilirsiniz

Audio Record Wizard MP3 desteği ile profesyonel kayıt özelliklerini buluşturan bir ses kayıt programıdır. Program ses kayıt işlemi için ses kartınızı taban almaktadır, bu nedenle herhangi bir kaynaktan ses kaydı alabilmek mümkündür.

Mikrofonla ses kaydı alabilmenin yanında herhangi bir program üzerinden ses kaydı alabilmek mümkündür. Winamp ses kaydı alma, Windows Media Player ses kaydı alma bu tip işlemlerden birkaçıdır.

Programın en kullanışlı özelliklerinden biri MP3 kaydetme özelliğidir. Bu özellik sayesinde ses kayıtlarınızı direkt olarak MP3 formatında yapabilirsiniz ve disk alanından tasarruf edersiniz. Bu işlem sırasında herhangi bir geçici dosya da oluşturulmaz.

Ses kalite ayarı yapabilmenize imkan veren program 32 bitten 320 bite kadar kaltie seçeneklerine sahiptir. Böylece ihtiyacınıza yönelik kalitede ses kaydı alabilirsiniz. Ses dosyasının boyutunun düşük olmasını isterseniz kaliteyi düşürebilir, yüksek kalite kayıtlar için kaliteyi arttırabilirsiniz.

Durmadan ses kaydı alma programı kullanışlı bir ses kaydedici yapmaktadır. Bu özellik sayesinde disk alanınız elverdiği boyutta ses kaydı alabilirsiniz. Ayrıca dosya boyutu sınırlama özelliği sayesinde kaydedeceğiniz dosyanın maksimum kaplayacağı disk alanını belirleyebilirsiniz.

Program herhangi bir çevrimiçi video serivisi üzerinden de ses kaydı alabilmektedir. Fizy ses kaydı ve YouTube ses kaydı bu özellik sayesinde gerçekleştirebileceğiniz işlemlerdir.

Görev zamanlama özelliği programın bir diğer kullanışlı yönüdür.