Aviation Empire

Aviation Empire

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 31
  • DOSYA BOYUTU 44.00 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici KLM Koninklijke Luchtvaart Maatschappij N.V

Aviation Empire, 1919 yılından günümüze gelmeye çalıştığınız farklı konseptte bir havaalanı oyunu ve Android'de ücretsiz.

Aviation Empire, Android tabanlı telefon ve tabletler için hazırlanmış lakin tablette oynanması gerektiğini düşündüğüm bir havaalanı kurma ve yönetme oyunu. Kendi havaalanlarımızı kurup uçaklar satın alabildiğimiz oyunda gelişerek dünyanın dört bir yanından uçuşlar gerçekleştirmeye çalışıyoruz.

Android cihazlarımızda oynayabileceğimiz çok sayıda ücretsiz havalimanı kurma oyunu var lakin Avaiation Empire oyunun konsepti çok farklı. Temelde havaalanları kurup uçaklar satın alsak ta oynanış oldukça farklı. Gerek tek başımıza gerekse de sosyal ağ hesaplarımızı bağlayarak arkadaşlarımızla birlikte oynayabildiğimiz oyunda ilk uçuşun gerçekleştiği 1919 yılına gidiyoruz. O günden bu yana havaalanlarında ve uçaklarda olan gelişimi yıl yıl gösteren oyunda amacımız dünyanın dört bir yanına seferler düzenleyebileceğimiz oldukça gelişmiş havaalanları oluşturmak. Bu amacımıza ulaştığımız vakit te oyun sonlanmış oluyor.

Hikaye ve çeşitli görevlerin bulunduğu Gelişmiş mod olmak üzere iki seçeneğin karşımıza çıktığı oyunda havaalanlarımıza gitmek için dünyayı kullanıyoruz. Dünyanın her bir noktasında havaalanlarının isimleri yazılmış. Dokunduğumuz vakit havaalanımıza yakınlaşmış oluyor ve yönetmeye başlıyoruz. Bu noktada oyun İngilizce olduğundan oynarken biraz zorluk çekebilirsiniz. Çünkü oyun içi çok sayıda diyalog var ve menüler de olabildiğince fazla.

Aviation Empire, şimdiye kadar oynadığım havaalanı kurma ve yönetme oyunları arasında en farklısı. Tek eksisi biraz kısa sürmesi. 1919 yılından günümüze gelmeniz fazla zamanınızı almayacaktır. Bunun dışında hem görsel hem de oynanabilirlik olarak kaliteli bir çalışma.