Avid Media Composer

Avid Media Composer

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 3,106
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Avid Technology, Inc.

Avid Media Composer, popüler Hollywood filmlerinin düzenlenmesinde kullanılan ücretsiz video düzenleme programı.

Avid Media Composer, Mac kullanıcıları için ücretsiz video düzenleme programı. Wonder Woman, Beauty and the Beast, Guardians of Galaxy Vol. 2, Star Wars: The Force Awakens ve daha pek çok Hollywood filminin düzenlemesinde kullanılan oldukça popüler video düzenleme aracından bahsediyorum.

Final Cut Pro X ve Adobe Premiere Pro CC, video düzenleme işiyle profesyonel olarak uğraşan Mac kullanıcılarının vazgeçilmezleri. Fiyat etiketleri oldukça yüksek olan bu programlara alternatif arayışı içerisindeyseniz Avid’in Media Composer yazılımını kullanmanızı tavsiye ederim. Girişte de söylediğim gibi popüler Hollywood filmleri bu programla düzenlenmiş.

Film yapımcıları, editörleri, yönetmenlerinin favorileri arasında olan Avid Media Composer’a video kameranız, mobil cihazınız, harici diskiniz ve diğer aygıtlarınızdaki video, ses ve grafik dosyalarınızı boyut ve çözünürlükleri ne olursa olsun kolaylıkla aktarıp zaman çizelgesi üzerinde çalışabiliyorsunuz. Sallanan görüntü, kötü ışık, yanlış hizalanmış çekim gibi can sıkıcı hataları kolaylıkla düzeltmenizi sağlayan araçların yanında videoya odaklanmanızı kolaylaştıran birçok basit kullanımlı aracı da sunuyor. Videolarınızı düzenlemenin haricinde sanal kayıt stüdyosunda profesyonel kalitede film müzikleri yaratmanız, konuşmaları, müzik ve sesleri düzenleyip karıştırmanız mümkün.