Backgammon

Backgammon

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 529
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici GPILABS

Backgammon klasik tavla oyununu Android cihazınıza taşıyor

Backgammon yüzyıllardır insanoğlunun büyük bir keyifle oynadığı tavla oyununu Android cihazlarınıza taşıyan ücretsiz bir Android oyunudur.

Eğer tavla oynamayı seviyorsanız ve size bu eğlenceyi sunabilecek yeterlilikte bir tavla uygulaması bulamıyorsanız Backgammon sizin için güzel bir seçenek olacaktır. Oldukça güzel grafiklere sahip oyun ile saatlerce tavla oynamanın keyfini çıkarabilirsiniz.

Oyunun temel kuralları zar atarak gelen sayıya göre taşlarınızı oyun tahtasının bir tarafından diğer tarafına taşımaktır. Yol üzerinde rakibinizin tek başına kalmış taşlarını eleyebilir ve bu taşlarının oyun tahtasının en başına dönmesini sağlayabilirsiniz. Oyun 2 farklı zorluk seviyesini kullanıcılara sunmaktadır. Bu seviyeler sayesinde tavla eğlencenizi daha çok arttıracak bir zorlukta rakibiniz ile karşılaşabilmektesiniz. Oyun Game Center ve Bluetoohth!x üzerinden arkadaşlarınızla tavla oynamanıza da imkan tanımakta. Böylece kıran kırana tavla karşılaşmaları yaparak arkadaşlarınızla kozlaırnızı paylaşabilirsiniz.

Not: Reklam destekli oyun kurulum ile birlikte Android cihazınıza reklam kısayolları ve arama seçenekleri eklemektedir. Dilerseniz bu eklentileri silebilir ve oyunu ücretsiz oynamaya devam edebilirsiniz.