BaldBooth

BaldBooth

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 1,961
  • DOSYA BOYUTU 6.20 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici PiVi & Co

BaldBooth ile fotoğraflarınızı kelleştirebilirsiniz

BaldBooth fotoğraflarınızı işleyerek eğlenceli anlar yaşamanızı sağlayacak bir saç kesme uygulamasıdır.

BaldBooth aslında fotoğraflarınızı eğlenceli bir yolla değiştiren bir resim editörüdür. Uygulama ile fotoğraflarınızda saçları keserek kişileri kel gösterebilirsiniz. Kelleştirme işlemini birkaç dokunuş ile yapabildiğiniz uygulama basit bir kullanım sunmaktadır.

Uygulama yüz tanıma sistemi sayesinde fotoğraflarınızda kelleştirmek istediğiniz yüzlerin hatlarını otomatik olarak belirlemektedir. Bu adımdan sonra saç kesim işlemine başlayabilirsiniz ve eğlenceli tablolar yaratabilirsiniz. Dönüştürme işlemi anında yapılmaktadır ve herhangi bir internet bağlantısı gerektirmemektedir.

BaldBooth çalışmalarınızı telefonunuzun galerisine kaydetmenize imkan verir. Bunun yanında programın açılış ekranında daha önceden yapılan çalışmalar önceki ve sonraki halleri ile listelenir. BaldBooth ile fotoğrafları kelleştirme işlemini bitirdiğinizde telefonunuzu sallayarak görüntünün önceki hali ve sonraki hali arasında geçiş yapabilir, böylece iki görüntüyü kolayca karşılaştırabilirsiniz. Son olarak çalışmalarınızı Facebook, Twitter veya e-posta yoluyla paylaşabilirsiniz.