Balloon Arcade

Balloon Arcade

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 165
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici Tamindir

Balloon Arcade Android için ücretsiz bir balon patlatma oyunudur

Balloon Arcade oldukça yaratıcı bir oyun yapısına sahip bir balon patlatma oyunudur.

Ücretsiz olan Android oyunu mobil cihazlarınızda boş zamanlarınızı oldukça eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmenize imkan tanıyor. Oyunda okumuz ve yayımızla yukarı doğru yükselen balonları hedef alarak patlatmaya çalışıyoruz. Farklı boyuta sahip balonlar ve balonların giderek artan yükselme hızı oyuna ekstra heyecan katmakta. Amacımız bize verilen 20 okla 10 adet balon patlatarak bölümü geçmek. Bu görevimizi yerine getirebilmek için farklı öğeler de bize yardımcı olmakta. Hediye veren balonları patlatarak 5 adet ekstra ok sahibi olabilmekteyiz.

Oyunu Angry Birds'e benzer bir şekilde yatay bakış açısıyla kontrol etmekteyiz. Okumuzun gidiş rotasını tahmin ederek balonlara hedef almalı ve görevimizi yerine getirmeliyiz. İlerleyen bölümlerde farklı tipte oklar işimizi kolaylaştırmak için bize sunulmakta. Ateş ve buz okları bu oklardan bazılarıdır.

Oyunun gittikçe artan zorluk yapısı oyundan sıkılmanızı engelliyor. Puan listeleri ile yüksek skorlarınızı arkadaşlarınızla paylaşabilmenizin mümkün olduğu oyunda kaliteli ses efektleri gerçekçi fizik hesaplamalarının yanında ön plana çıkmakta.